Teoria Chaosu

audycja nt. teorii spiskowych i rzeczy niewyjaśnionych

You are not logged in.

#1 Różne » Czip w polskich dowodach osobistych. (2013-08-01 17:55:15) » 2019-01-08 00:09:54

claude
Replies: 0

[filip950]

Czy w tych wyrobionych w tym roku już jest??

[Claude mOnet]

Nie wiem, na 100% jest w paszportach, jeśli to w czymś pomoże.

#2 Różne » Wolny rynek (2013-04-23 21:10:47) » 2019-01-08 00:08:18

claude
Replies: 0

[Dybuk]

Jakiś czas temu słuchałem audycji na temat wolnego rynku. Nigdy wczesniej o tym nie myślałem, aż do tego momentu. Przekonała mnie to do zakłamania, jakim jest niby ta "wolność".

Ale...
siedzę sobie ostatnio na ćwiczeniach z podstaw ekonomii i omawiamy temat wolnego rynku więc nie odzywam się, bo wiem, że zacząłbym się kłócić. Ale przeżyłem szok. Otóż nie negowali nic z tego, o czym było mówione podczas audycji TC. JAwnie stwierdzili, że w Polsce nie ma wolnego rynku, a jest Społeczna gospodarka rynkowa, które jest zbliżona do socjalizmu, państwo utrudnia zakładanie, prowadzenie i zakańczenie działalności gospodarczej a w rankingu jesteśmy daleko w tyle.  ROzmawialiśmy równieżo przykładzie bankructwa działaności prowadzonej przez Romana Kluskę.

Sama "wolność gospodarcza" jest wolna jedynie z nazwy, gdyż jest poddawana wielu ograniczeniom. Ale to na dłuższy temat.
Oczywiście wspomniałem o żarówkach i koncernach pod koniec smile

Swoją drogą gratuluję audycji. Chociaż nie słucham "na żywo", to w ciągu tygodnia przesłuchuję ze 3 audycje pobrane z archiwum radia paranormalium, więc można powiedzieć, że jestem stałym słuchaczem, chociaż będącym w tyle.

[Claude mOnet]

Dzięki. Pomimo, że audycja nie zajmuje się stricte ekonomią to kilka audycji było w tym temacie.

#3 Różne » Ciekawy demot... (2012-04-07 22:59:01) » 2019-01-08 00:05:43

claude
Replies: 0

[Maqa]

http://obrazki.elektroda.pl/8909415300_1334160790.jpg

Bardzo ciekawy demot, co może oznaczać? Jak interpretujecie te słowa? Osobiście fragment:
"Strzeżcie się dawców fałszywych  podarunków i ich złamanych obietnic." brzmi troszkę jak "Strzeżcie się fałszywych proroków"... A najbardziej intryguje mnie fragment "Zamknięcie kanału". Jak myślicie o co może chodzić? Coś jak "STOP" ale nie było otworzenia kanału... Także dziwne.
A może to wszystko to fake? Jeśli tak uświadomcie mnie smile

[Claude mOnet]

Z tego co wiem nikt się nie przyznał do fałszerstwa, być może to prawdziwy kontakt. Zrobiony jest rewelacyjnie (jeden z najbardziej zaawansowanych kręgów zbożowych), więc kto wie?

[puciorhenzap]

Co ciekawe pan który zajmował się odszyfrowywaniem kodu od potencjalnych "obcych"... popełnił samobójstwo.

za wiki:

"Vigay's body was found off Portsmouth beach on 20 February 2009 after being reported missing the previous evening.[4] Police said that it remained unclear whether Vigay committed suicide or died accidentally. According to a hearing at Portsmouth Coroners Court, Vigay had split up with girlfriend Andrea Smith on the night of his death. Smith found a short note Vigay left which said "I love you," and included Vigay's telephone code and computer passwords. The British newspaper The Telegraph reported that a coroner termed his death a "mystery".[1][5] He was buried at The South Downs Natural Burial Site near Petersfield."

http://en.wikipedia.org/wiki/Paul_Vigay

Ciekawe...

#4 Różne » Ilustrator Dees szokuje nas od kilku lat (2012-03-11 01:32:32) » 2019-01-07 23:58:37

claude
Replies: 0

[Claude mOnet]

Przedstawiam Wam najlepszego i najbardziej znanego ilustratora, który oparł swoją twórczość na temacie NWO i spisków politycznych.

Oto strona WWW Deesa: http://www.dees2.com/

Dla mnie ten Pan jest geniuszem, na równi z Monty Pythonami...

Przykładowe grafiki (Uwaga! Na końcu są bardzo drastyczne!):
bulbdees.jpg
fluorbulbsdees.jpg
sn0w-dees.jpg
masks_dees.jpg
soft_dees.jpg
school_dees.jpg
vitamin_dees.jpg
tsa_dees.jpg

[unc]

Owszem, technicznie pierwsza liga.
Można natomiast polemizować co do warstwy merytorycznej.

Weźmy na przykład to zdjęcie ze świetlówkami kompaktowymi. Jasno daje do zrozumienia, że one źle wpływają na samopoczucie (a więc również na zdrowie). Czerwowa aureola wokół głowy sugeruje mi jeszcze jakieś kłopoty auryczne, ale nie jest to zbyt jasne.

Ale czy na pewno tak jest? To, że ludzie są przeciwni nowościom o niczym jeszcze nie świadczy. Czy na pewno istnieją twarde dane, świadczące o szkodliwości świetlówek?
Bez dwóch zdań, wolę żarówki (bo są proste w budowie i nie zawierają rtęci), ale za świetlówkami przemawia rachunek ekonomiczny.

Te ilustracje przedstawiają czarno-biały świat, a problem właśnie polega na tym, że nic nie jest czarno-białe. Prawda?

Jeszcze ten sklep z witaminami oklejony taśmą policyjną... Od dawna wiadomo (nie podam bibliografii, bo musiałbym szukać w literaturze), że najskuteczniejsze są witaminy w naturalnym pokarmie.
Zapytajcie jakiegoś rozgarniętego lekarza - też to powierdzi.
Witaminy syntetyczne są nieskuteczne, bo są słabo przyswajalne. O dobrym przyswajaniu decyduje wiele czynników, w tym obecność innych związków.

Idealnym rozwiązaniem byłby lokalny handel dobrym, produkowanym ekologicznie jedzonkiem. I oparcie diety na takim jedzeniu właśnie. Jeszcze lepiej byłoby warzywa i owoce hodować samodzielnie w ogródku. Kiedyś tak się w Polsce żyło i ludzie byli zdrowsi.
Syntetyczne witaminy czy inne suplementy reklamowane jako 100% natural nie są żadnym rozwiązaniem. Jak dla mnie, to bardziej gałąź Big Pharmy.

Obserwując "scenę" spiskową mam coraz silniejsze wrażenie, że ulega ona komercjalizacji. I jest to przyczyną coraz głupszych teorii, które są podsycane umiejętnymi zabiegami marketingowymi. A ciemnota jak była tak jest.

David Icke i Alex Jones od lat robią na tym biznes.

Sztuką nie jest nieustanne tworzenie coraz to bardziej szalonych teorii spiskowych (nasze myśli mają wpływ na kształt rzeczywistości), ale praca nad sobą i tworzenie czegoś konstruktywnego.
A to co robi A. Jones moim zdaniem jest szczególnie niebezpieczne.

Pozdrawiam,
unc

[Claude mOnet]

@unc

Ja wiem po sobie, jak i mojej rodzinie, że te żarówki energooszczędne (świetlówki) źle na nas wpływają. Ja tego gówna nie używam, tylko halogenów i zwykłych żarówek, i jest mi z tym wspaniale. Kreatywność wzrasta i zadowolenie z życia jeszcze bardziej. Ostatnio odstawiłem wodę z fluorkiem sodu, i także super się czuję (tu gdzie jestem fluorują wodę w kranie masakrycznie).

Co ciekawe w Irlandii 100W żarówki można kupić w supermarketach i każdym sklepie, bez żadnych bajerów na opakowaniu, że to grzejnik, czy żarówka specjalnego przeznaczenia. Ciekawe...

A i taka ciekawostka jeśli chodzi o LEDy (których światła nie testowałem, ale mam ograniczone zaufanie): Czego-oczy nie widza to oczy odczują. Szkodliwe lampy LED

I kolejne zakazy handlu ws. halogenowych żarówek z pięknym światłem: Skandal Unia zakaże halogenów

Ps. Unia się rozleci z hukiem, jeszcze być może w tym roku, i te zakazy nie będą miały żadnego znaczenia, powrócimy do normalności.

[Maqa]

admin wrote:

Ps. Unia się rozleci z hukiem, jeszcze być może w tym roku, i te zakazy nie będą miały żadnego znaczenia, powrócimy do normalności.

Myślę, że raczej w tym roku się nie rozleci. Zobaczymy może kiedyś tak ale w tym roku raczej nie... Myślę, że będzie to następstwem zmian nadchodzących w tym roku, ale najprędziej w przyszłym roku - choć osobiście daję max ~5lat.

[unc]

admin wrote:

Ja wiem po sobie, jak i mojej rodzinie, że te żarówki energooszczędne (świetlówki) źle na nas wpływają. Ja tego gówna nie używam, tylko halogenów i zwykłych żarówek, i jest mi z tym wspaniale. Kreatywność wzrasta i zadowolenie z życia jeszcze bardziej.

A ja mam prawie wszędzie zainstalowane kompakty i jestem z nich bardzo zadowolony. A nawet temperatura barwowa porządnych kompaktów bardziej mi odpowiada niż zwykłej żarówki (światło jest nieco chłodniejsze).

Żeby nie było, że jestem wyłącznie sceptykiem, napiszę że w kuchni mam zainstalowany zestaw halogenów na łączną moc 250W i do tego 4 świetlówki liniowe (2x28W + 2x35W) ukryte w suficie, zasilane elektronicznymi sterownikami Philipsa. I halogenów używam całkiem często, bo dają bardzo ładne światło i tworzą nastrój. Ale jeśli chcę naprawdę dobrze oświetlić pomieszczenie, to świetlówki są bezkonkurencyjne.

Rodzina nie ma problemów ze wzrokiem. Ja mam trochę pogorszoną ostrość od kilku lat, ale to bardziej choroba zawodowa, bo bardzo dużo czasu pracuję z komputerem (nie noszę okularów - co jakiś czas, sprawiam sobie porządny wypoczynek i ćwiczenia wzroku metodą Bates'a i ostrość mi się poprawia).
Używając wyłącznie źródeł żarowych, płacilibyśmy spokojnie 250 zł za energię elektryczną na miesiąc. Biorąc pod uwagę fakt, że płaci się co 2 miesiące, to jednak boli oddać 5 stówek do zakładu energetycznego. I to mieszkając w niewielkim mieszkaniu! Strach myśleć, ile płacą właściciele domów.

W tych nowych technologiach oświetleniowych stanowczo nie podoba mi się poziom skomplikowania. Czy kompakty, czy LEDy, wymagają stosowania zasilaczy elektronicznych. Reklamowanie tych źródeł jako ekologicznych również nie jest przekonujące, bo ich stosowanie daje oszczędności energii elektrycznej, które spokojnie pochłania produkcja (bardziej skomplikowana, porównując do GLSów). Do tego produkcja elektroniki to zanieczyszczenie i degradacja środowiska. I jeszcze ta nieszczęsna rtęć, o której materiały marketingowe tak nie lubią wspominać.

To są realne powody, dla których nie powinniśmy iść w tym kierunku... No, ale ekonomia... I koło się zamyka.

admin wrote:

A i taka ciekawostka jeśli chodzi o LEDy (których światła nie testowałem, ale mam ograniczone zaufanie): Czego-oczy nie widza to oczy odczują. Szkodliwe lampy LED

I kolejne zakazy handlu ws. halogenowych żarówek z pięknym światłem: Skandal Unia zakaże halogenów

Mam jednego LEDa 1.5W (chyba niezbyt renomowanej marki Polux) nad biurkiem i zamierzam go wymienić albo na słaby halogen, albo na markowego LEDa, bo ten ma za dużo zielonej składowej w widmie i światło nie jest komfortowe.

Co do żarówek, to około rok temu bez problemu kupiłem żarówkę 150W, bo takie wcześniej stosowałem w łazience. Na opakowaniu nie było napisane ani że to żarówka, ani że to urządzenie grzewcze. Jedynie moc - 150W.

W sumie to nie wiem jak jest z tymi zakazami, ale wiem jedno - żarówki dużej mocy nadal będą na rynku, bo każdy zakaz można ominąć, a popyt na żarówki jest nadal.

Pozdrawiam smile

#5 Zjawiska Niewyjaśnione » Agharta świat wewnątrz ziemi i cywilizacja wyższego rzędu (2016-04-17) » 2019-01-07 23:49:45

claude
Replies: 0

[Arcetron]

Ziemia w ziemi, mityczna kraina zwana Aghartą otoczona legendą istnienia tam cywilizacji wyższego rzędu.

Od dość dawna ludzie wieżą że pod grubą warstwą ziemi i skał istnieje inny świat.
W owym świecie żyją istoty humanoidalne, które ukierunkowały  ewolucję intelektualną  do obecnej formy i wciąż ktoś ingeruje w nasz świat i życie dając do zrozumienia że nie jesteśmy sami na ziemi.

Wydarzenia na ziemi i zjawiska widzenia UFO nasuwa wiele pytań:

- Czym jest UFO ?
- Co sobą reprezentuje ?
- Czemu lata po naszym niebie ?
- Skąd przybyło owe UFO ?

Zjawiska zaobserwowania  UFO jest znane od dawna i można o tym przeczytać w starych księgach religijnych, wielcy mistrzowie malarstwa uwiecznili to na swych obrazach, zjawisko UFO  nasiliło się od lat 50-tych po słynnej katastrofie w Roswell które miało miejsce 2 lipca 1947 roku.

Około roku 1952 na ziemi zaczęto wdrażać wiele usprawnień do dziedzin takich jak elektronika czy metalurgia, powstały ulepszone tranzystory i w końcu układy scalone ,samoloty zaczęły latać wyżej i szybciej i to wszystko za sprawą katastrofy w Roswell dzięki której odtworzono komponenty układów sterowania które były wewnątrz obiektu znalezionego po katastrofie.

Oczywiści oficjalnie mówi się że to był balon meteo, jednak wiele poszlak wskazuje że jest inaczej.
Katastrofa w Roswell nie była jedyna, były też inne w rożnych miejscach na świecie.

Każdy może pomyśleć, błąd pilota lub awaria sprzętu.
Samoloty pasażerskie i wahadłowce NASA są naszpikowane elektroniką i komputerami, pilotują je ludzie trzymając stery w swych rękach a może to właśnie jest przyczyną wypadków i katastrof bo w innym przypadku jest to niemożliwe.
Jak na nasze czasy samoloty potrafią same latać, wylądować i wystartować zaprogramowane przez komputery pokładowe

Nie wierzę w katastrofy UFO że miały miejsce okoliczności aby takie obiekty latające uległy awarii.
Obserwacje zjawiska UFO przez wielu obserwatorów wykazały że obiekty te poruszają się z zawrotną prędkością i potrafią zmienić kierunek lotu gwałtowi o 90 stopni czy 180 stopni.

Żaden pilot Biologiczny nie był by wstanie kierować takim obiektem ręcznie a jedynie mógłby wydawać komendy (polecenia) dla komputera pokładowego aby ten dokonywał skomplikowanych manewrów powietrznych.

Każda katastrofa obiektu latającego o nie znanej technologij jest celowa , to jak podarowanie technologii poruszania się ulicami za pomocą samochodu dla ludzi żyjących w czasach rycerzy jeżdżący na koniach i mieszkający w szopie .
Pytanie czy taki rycerz poradzi sobie z rozgryzieniem działania samochodu.

Dlatego też podarowana nam technologia musi trafić w odpowiednie ręce i w odpowiednim okresie umożliwiającym odtworzenie choć 10% znalezionej technologii.

Wracając do Agharty, jaki ma związek z obiektami UFO ?
Humanoidy tam żyjące posiadają tą technologię dzięki czemu tak długo mogą ukrywać się od nas poruszając się nie postrzeżenie a jeśli ktoś zaobserwuje UFO to znaczy że jest to celowe .

Widziane Ogniste kule czy dyski średnicy 7 metrów nie mogą latać daleko, nie są przystosowane do lotów na duże dystanse  pomiędzy układami słonecznymi.

Logika mówi że oni tu byli oni tu pozostali i są ukryci. Jeśli ktoś planuje lot na inną planetę to gdzie zbudować bazę gdzie będzie naj bezpieczniej unikając takich zagrożeń jak warunki pogodowe: Huragany, Tsunami i zagrożenia z kosmosu asteroidy .

Bunkier Atomowy ?

A może pod ziemią głęboko, wytworzyć mikro klimat (Biosfere i ekosystem) a skorupa ziemska zatrzyma wszystko jak tarcza rycerza.

Niektórzy uważają że my ludzie mieszkamy wewnątrz ziemi a Agharta jest na zewnątrz.
Niebo-centryzm jest Hipotezą z braku zrozumienia fizyki tego świata, nie każdy musi wiedzieć wszystko, należy skupić się na tym na czym najlepiej się znamy i co nam wychodzi najlepiej.

A teraz parę faktów:

- Mieszkamy na zewnątrz ziemi
- na orbicie krążą satelity meteo serii: NOAA 15....18 , codziennie przelatują nad głowami robiąc zdjęcia o określonej  godzinie, aby takie zdjęcie odebrać należy posiadać odbiornik radiowy na częstotliwość 137MHz, Antenę [ Self-Phasing Quadrifilar Helix ] i oprogramowanie do dekodowania zdjęć meteo [ WXtoImg ]

Jeśli byśmy żyli we wnętrzu ziemi nie można by było odebrać sygnału ze zdjęciami

Przydatne LINKI:
- Oprogramowanie do zdjęć meteo:    http://www.wxtoimg.com
- Budowa Anteny:                                http://jcoppens.com/ant/qfh/calc.en.php
- Aktualne zdjęcia meteo:                    http://www.wxtoimg.com/gallery/

- Złudzenia optyczne:                          https://www.youtube.com/watch?v=hrhGTR54E5k

- Światowy system odbiorników SDR które odbierają  łączność krótkofalarska z całego świata     http://websdr.org
Jak tego używać ? na dole strony jest mapa, wybierz lokalizacje  zapamiętaj numer lokalizacji, znajdź ten sam numer przy rubrykach  i kliknij na odnośnik link otworzy się okno radia należny przesuwać znacznikiem na boki lub wybrać zakres

Właśnie od tego jest forum.
Bo jeśli ja się mylę to oświeć też innych którzy tu zaglądną.

Rzadko się mylę a jeśli już coś napiszę to na pewno było to przemyślane i zajęło mi sporo czasu na poszukiwania, jestem jednak osobą która jest otwarta na inne opije o ile są jakoś poparte dowodami

[Claude mOnet]

Arcetron wrote:

Niektórzy uważają że my ludzie mieszkamy wewnątrz ziemi a Agharta jest na zewnątrz.
Niebo-centryzm jest Hipotezą z braku zrozumienia fizyki tego świata, nie każdy musi wiedzieć wszystko, należy skupić się na tym na czym najlepiej się znamy i co nam wychodzi najlepiej.

A teraz parę faktów:

- Mieszkamy na zewnątrz ziemi
- na orbicie krążą satelity meteo serii: NOAA 15....18 , codziennie przelatują nad głowami robiąc zdjęcia o określonej  godzinie, aby takie zdjęcie odebrać należy posiadać odbiornik radiowy na częstotliwość 137MHz, Antenę [ Self-Phasing Quadrifilar Helix ] i oprogramowanie do dekodowania zdjęć meteo [ WXtoImg ]

Jeśli byśmy żyli we wnętrzu ziemi nie można by było odebrać sygnału ze zdjęciami.

Myślę, że fakt w jakiś sposób to udowadnia, ale łatwo sobie wyobrazić że może być inaczej np. zdjęcia będą z kamery typu "rybie oko" (bardzo szerokokątny obiektyw).

Ja wrzucę zatem kilka bardzo frapujących rzeczy, które nie są rozstrzygnięte co do tego gdzie dokładnie żyjemy (nieskromnie powiem, że po raz pierwszy te rzeczy ukazują się tutaj w języku polskim):

  1. Eksperyment George'a Airy'ego - może rozstrzygnąć, czy porusza się niebo, czy powierzchnia Ziemi (dokładnie w eksperymencie chodziło o badanie istnienia eteru). Niestety w czasach pana Airy'ego nie było wystarczająco dokładnych przyrządów do tego eksperymentu.

    Tutaj jest film, na którym jest wyjaśniona idea eksperymentu Airy'ego

  2. Efekt lornetkowy/dalekie obserwacje.

#6 Zjawiska Niewyjaśnione » Dziwne odgłosy... (2012-03-11 19:58:17) » 2019-01-07 23:44:46

claude
Replies: 0

[Maqa]

Dziś na polsacie ciekawy news.

http://www.youtube.com/watch?v=kk2_jFN-WX8

Osobiście także nie wiem co to może być, brzmi ciekawie. Jak myślicie reptole się ujawniają? big_smile A może tania propaganda żeby wzbudzić strach i panikę? Jak myślicie?

[ARMOR_CAGE]

To znaczy ja sobie audycyjkę zrobiłem na ten temat, nie zbyt wartościową merytorycznie więc nie koniecznie zachęcam do słuchania ale podlinkuje jednak, najwyżej moderator czy admin link wywali
http://www.mugen-s.pl/archiwum-audycji/ … -2012.html
Co istotne wykorzystałem z jednej strony Teoria Chaosu: Tam na dole jest mnóstwo miejsca, a z drugiej Tajemniczy Świat z Radia BC, ale nie pamiętam która to audycja i nie podlinkowałem bo archiwum na razie mają wyłączone.

Nie jestem pewien czy dokładnie  oto Ci chodzi bo mam za mało już neta w moim mobilnym play z limitem. Więc odpuściłem filmik.

W jednej audycji mowa jest o dźwiękach z góry a w innej o dźwiękach z dołu. A co myślę tam też się wypowiadałem, nie jestem pewien ja coś podobnego słyszałem z góry. Ale z góry to dla mnie bardziej mój dźwięk to jakiś obiekt niewidzialny który sobie przyleciał.

[unc]

Obejrzałem ten film i kilka innych. Ciekawy link, dzięki.

Sprawa wygląda bardzo interesująco, ale dopóki nie porozmawiam osobiście z kimś kto sam takie dźwięki słyszał, lub sam ich nie usłyszę, dopóty pozostanę wysoce sceptyczny.
Moja robocza teoria na razie brzmi: "fake".

Czy ta wiadomość spowodowała strach i panikę? Myślę, że nie. Telewizja z pewnością przedstawiła to jako ciekawostkę. A większość oglądaczy i tak nie wiem co ma myśleć, dopóki mu telewizja tego wyraźnie nie powie.

Pozdrawiam smile

[Maqa]

Była wzmianka, że to trąby apokalipsy, mówienie takiego czegoś może wzbudzić panikę wink Choć oczywiście niektóre dzwięki nie brzmiały suoer nadnaturalnie, jest to sytuacja bardzo ciekawa bo ominęła tylko Afrykę.

[ARMOR_CAGE]

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nowe- … h-dzwiekow
http://www.andrzejstruski.com/articles_ … ekow-.html
co powiecie ?

[Maqa]

hah wbiłem na pierwszy link, poczytalem i za 2 min site offline big_smile Ahh te reptole tongue
Ale powiem Ci, że ciekawe wytłumaczenie tongue Taki mały odskok, mówione było o polu magnetycznym, może podczas tworzenia portalu do innego wymiaru wytwarza się tak silne pole magnetyczne, że powoduje te dzwięki... Albo odgłosy piekieł, może trąby apokalipsy? ;D Choć wole chyba wersję podaną w tych artykułach tongue

#7 UFO » UFO w Biblii (2016-03-06 08:01:09) » 2019-01-07 23:33:10

claude
Replies: 0

[Arcetron]

Każdy katolik czytający pismo święte Nowego lub Starego Testamentu może dostrzec nieprawidłowości zdarzenia lub historie które mogą zaburzyć wiarę w Boga i podważyć wiarygodność religii.

Parę lat temu przeglądając strony internetowe natknąłem się na wzmiankę o Księdze Ezechiela [Starego Testamentu], gdzie jest opis spotkania z obcą cywilizacją i szczegółowy opis pojazdu którym przybyli , początkowo rozbawiło mnie to i pomyślałem że totalna ściema.

Ciekawość jednak sprawiła że postanowiłem sprawdzić czy faktycznie w Biblii jest to zdarzenie.
Jako że urodziłem się katolikiem w każdym domu powinno być pismo święte więc poszukałem trochę ,odkurzyłem mało używany relikt wiary w Boga i o dziwo znalazłem bez trudu to zdarzenie, co spowodowało zwiększenie ciekawości i poszukiwania w innych częściach biblii incydentów związanych z UFO.

No tak ale komu się chce czytać mało ciekawe historię, postanowiłem poszukać w internecie wersji do słuchania w pliku MP3

Księga Ezechiela [czas trwania 3:34:05]:    http://biblia-mp3.pl/Ezechiel_calosc.mp3

Po dalszych poszukiwaniach doszedłem do [Księgi Liczb]:    http://biblia-mp3.pl/Ksiega_Liczb.mp3

I tu chyba jest najciekawiej z powodu urządzenia do komunikacji z Bogiem [arka przymierza] i obiekt w kształcie chmury który jest zawsze nad namiotem z arką przymierza w którym odbywają się spotkania Boga z Mojżeszem i kapłanami

Jeśli ktoś jest dociekliwy to dojdzie do tego że: kurde Bóg ma imię "JHWH" - Jahwe i jest on materialny gdyż wymaga od Mojżesza aby ten nakłonił swój lud  do składania darów w postaci zwierząt w formie żywej jak i przygotowanej do spożycia upieczonej

Jest kilka różnych nazw ofiar dla Boga Jahwe:

- ofiara przebłagania
- ofiara całopalna
- ofiara zadośćuczynienia
- dar ofiarny
- ofiara biesiadna
- ofiara pokarmowa i płynna

No ok ale według dalszych opisów jest etap jak lista zakupów w Biedronce i wyszczególnienie ile i kiedy ma ją być jakie ofiary ze zwierząt złożone w ofierze dla Boga, a za każdym razem podczas składania ofiary ze zwierząt jest obłok chmur nad samym namiotem spotkań i wisi ta chmura czasem parę godzin, cały dzień lub czasem cały miesiąc.

W dalszej części drogi ludu do ziemi obiecanej obiekt "słup z chmury" towarzyszy jak eskorta dla ludzi
Po pewnym czasie lud się buntuje ,a z chmury wydobywa się ogień i ginie nagle 250 ludzi.
Bóg tłumaczy to tym że to kara za nieposłuszeństwo i każe nazywać siebie Bogiem oraz wymaga ofiary przebłagania ze zwierząt a będzie wybaczone ludowi, ale co tam dla boga 250 ludzi ! Bogu można wszystko .

Kontrowersyjnym faktem jest zakłamanie historii upadłych aniołów.
Kościół katolicki odrzucił Księgę Henocha, a wtórej jest dużo o Aniołach, akceptowana jednak jest  przez Kościół Prawosławny
Upadli Aniołowie utożsamiani są ze złem i przekleństwem tego świata, nic bardziej mylnego.
Ci niby upadli aniołowie chcieli wnieść do życia ludzi wiele pozytywnych rozwiązań i nauk dzięki czemu przyspieszono  ewolucję naukowo-techniczną za co owi Aniołowie zostali pozbawieni przywilejów bycia w niebie i posiadania statusu cywilizacji wyższego rzędu.

To tak jakby obecna cywilizacja odnalazła gdzieś w Amazonii nieznane plemię Indian które nigdy wcześniej nie miało kontaktu z techniką, ubraniami i obecnym stylem życia. logiczną sprawą jest pomagać i wspierać innych ludzi aby mieli lżej w życiu a najważniejsze aby wiedzieli jak postępować w rożnych sytuacjach np.  podczas groźnych chorób medycznych lub podczas zagrożeń żywiołów natury.

I to właśnie Aniołowie zrobili dla ludzi, pomagali im jak nauczyciele, a sami zostali zmieszani z błotem i pogrążani w złej sławie  w oczach wielu pokoleń za sprawą Biblii i Religii Kościoła watykańskiego

Komu zależał na tym aby Aniołowie nie ingerowali w życie ludzi ?
Czemu Watykan i kościół niszczył na masową skalę wszystkie książki i opracowania naukowe wybitnych ludzi ?

Łatwiej osiągnąć cel jeśli społeczeństwo jest głupie, a czym miało być społeczeństwo ? zniewoleni przez kogo ? i w jakim celu ?

#8 UFO » UFO w WTC (2013-04-13 18:24:41) » 2019-01-07 23:27:48

claude
Replies: 0

[Dybuk]
Zawsze szukałem opini negujących UFO w WTC jednak nie znalazłem.
Jest filmik http://www.youtube.com/watch?v=PXpBq1fH1Tk Czy jest on jakoś wytłumaczony?

Co najśmieszniejsze, jestem pewien, że zaraz po wydarzeniach z 11.09 w internecie był inny bardziej interesujący filmik (UFO tego samego typu) jednak nakręcony z jednej z wież, jednak mimo licznych poszukiwań nie znalażłem go. Ktoś skutecznie go usunął.

[Claude mOnet]
Z tego co wiem, to była reklamówka, a ta klientka to aktorka. Kiedyś to sprawdzałem, i faktycznie jest aktorką. Case closed.
A to z wewnątrz WTC to ciekawe może być - coś mi się obija po głowie, że też go widziałem, ale po prostu nie pamiętam na 100%.

Ps. Znasz jakieś inne wyjaśnienia?

[Dybuk]
Nie znam. Ale te drugie, które "zniknęło" był podobne, ale z wewnątrz, więc może to też reklama.

#9 UFO » CIA odtajnia dokumentację o UFO (2017-03-06 18:53:26) » 2019-01-07 23:23:50

claude
Replies: 0

[Arcetron]

Amerykańska Agencja wywiadowcza ujawnia dokumenty i relacje o UFO

Same dokumenty są z lat 50-tych, mało nowego wnoszą do ufologi raczej wprowadzają  zamęt i zagadkowość, ale faktem jest że takie dokumenty istnieją i są oficjalnie w posiadaniu bardzo znanej agencji CIA.

Linki do dokumentów odtajnionych:

https://www.cia.gov/news-information/bl … files.html
http://www.foia.cia.gov/collection/ufos-fact-or-fiction

#10 Rząd światowy i NWO » Templariusze (2012-04-19 00:19:32) » 2019-01-07 23:21:07

claude
Replies: 0

[Barrett]

Czy "templariusze" mają coś wspólnego z NWO?

http://www.rp.pl/artykul/691671,862302- … ierci.html

http://wiadomosci.onet.pl/raporty/zamac … omosc.html - ciąg dalszy, ciekawy wątek z masonami. A może tylko dezinformacja?

#11 Free Energy » Ogniwo na słoną wodę 'Saltwater energy' (2017-01-16 13:52:20) » 2019-01-07 23:18:54

claude
Replies: 0

[Arcetron]

Od jakiegoś czasu w internecie słychać o wykorzystaniu słonej wody jako elektrolit w niewielkich ogniwach które używa się w zabawkach i urządzeniach o małym poborze prądu.

Taką baterię chemiczną z łatwością można wykonać samemu mając do dyspozycji dwa rożne metale jako elektrody i szklankę wody do której należy wsypać sól, ogniwo takie nie jest wydajne ale wystarczające do zasilania wiatraczka, lampki ledowej czy naładowaniu telefonu, takie ogniwa są też wykorzystywane jako generatory prądu w samochodach tyle że używa się drogich stopów metalu z platyny/tytanu i wtedy wydajność ogniwa jest o wiele wyższe.

https://www.youtube.com/watch?time_cont … MdS65_E_X4
https://www.youtube.com/watch?v=6J5R9X8QrJA
https://www.youtube.com/watch?v=5vOuj_feM2s
https://www.youtube.com/watch?v=GaOKSRmM_dQ
https://www.youtube.com/watch?v=NWEXNjFJNmI               A tu woda morska i działa !

#12 HHO » HHO praktyka (2012-03-11 13:12:38) » 2019-01-07 22:55:59

claude
Replies: 0

[jabyk]
Witam.Może przeniesiemy tutaj wnioski i optymalne reguły z budowy HHO

[Adrian]
Witam!
Dla ułatwienia i uporządkowania wszystkich informacji o generatorach HHO warto przypomnieć kilka parametrów, które dają obraz ich cech, wydajności i sprawności. Najlepiej by było gdybyśmy na początku wszyscy podzielili się swoimi doświadczeniami z budowania własnych generatorów i nie tylko własnych (może ktoś widział ciekawy filmik na YT itp).
A co do opisywania :
- LPM (Liter Per Minute) - L/min
Amerykanie używają także GPM- to także parametr wydajności ale zamiast L/min używają galonów/min
- Do opisania sprawności - mmw (mililitry gazu/min/wat)
- No i dobrze by było wiedzieć jaka jest temperatura elektrolitu.
- Napięcie V
- Amperaż  A
- Ile elektrod, w jakim układzie, jaki materiał, ich wymiary i powierzchnia czynna
- odległości pomiędzy elektrodami
- Jaki elektrolit (procentowy skład)   

Gdybym coś pominął to mnie poprawcie, zawszę mogłem o czymś zapomnieć.

[jabyk]
Nic nowego ????

[Claude mOnet]
Dziś będę przekopiowywał cały serwis (czyli będą dostępne wszystkie audycje!) i tutaj spróbuję przenieść dyskusję w temacie HHO...

#13 HHO » hho dziala (2012-05-06 12:12:25) » 2019-01-07 22:51:27

claude
Replies: 0

[ariel]
po zainstalowaniu i przetestowaniu stwierdzam ze moj silnik zużył o 1-2 litry benzyny mniej z 6 litrów wczesnij. dalej testuję

[groszkowalski]
Kolego napisz jakie to auto i jaka wydajność celi.

[ariel]
VW polo 3 silnik 1043ccm benzyna. wydajnosci nie znam "adamskiego" przy 15 A zuzycie spadło do 4 litrów na 100 km. nasepnie pojeżdziłem całą sobotę 450 km średnio mi wyszło 5.2 l benzyny na 100 km. ale na trasie miałem prąd ustawiony na 12 A a w miescie 7A sporo po miście. wcześniej spalanie wynosiło około 6.3 średnio. więc z całą pewnością oszczednośc jest

#14 Teorie Spiskowe » Implanty pochodzenia pozaziemskiego (2016-04-27 22:02:34) » 2019-01-07 22:46:16

claude
Replies: 0

[Arcetron]

Wiele ludzi może nie być świadomym że nosi w sobie obce ciało, które może wpływać na całe życie.

Specyfiką posiadania w sobie implanta objawia się, dźwiękiem o wysokiej częstotliwości (pisk lub syczenie), które po pewnym czasie ustaje i przemieszcza się do drugiego ucha.
Tak jakby implant symulował jakąś reakcję wibracji ucha środkowego aby człowiek był bardziej podatny na komunikację z implantem

Implanta najłatwiej wykryć detektorem do metalu, którego używa się do wyszukiwania przewodów w ścianie dostępny w sklepach budowlanych.

Taki implant  zazwyczaj jest umieszczony w płacie czołowym lub ciemieniowym głowy człowieka rzadziej w innych częściach ciała.

Implant potrafi wpływać na motorykę człowieka co objawia się rodzajem drgawek podobnych jak ktoś ma braki magnezu w organizmie.

Wielokrotnie udowodnione że osoby z implantem mają podwójna świadomość i mówią same do siebie i nie jest to choroba, którą można wykluczyć prostym badaniem Elektroencefalografem, wszelkie nieprawidłowości są wykrywane.
W momencie badania implant wyłącza się i jest w trybie cichym, nie emituje żadnych impulsów elektrycznych

Ludzie z implantem pochodzenia pozaziemskiego nie zostali wybrani losowo i implant ma wpływać na biorce lub otoczenie biorcy

Implant potrafi przekazywać informacje audio wizualne jak i bodźce czuciowe.
Implant ma właściwości leczenia człowieka z różnych dolegliwości i reguluje gospodarkę hormonalną

Prorocze sny i Remote viewing , podczas snu można nawiązać kontakt z komputerem który jest podłączony do implanta, czasem komputer usypia jeśli chce coś przekazać ważnego, przed zaśnięciem widać niebieskie plamy przy otwartych oczach.
Człowieka wprowadza się w stan Alfa, zjawisko te opisywane jest jak niebieski wygaszacz ekranu.
Informacje zbierane przez implant to impulsy nerwowe które są interpretowane przez komputer na zasadzie mapowania mózgu, dzięki temu komputer wie co myślimy i potrafi przesłać obrazy do mózgu zazwyczaj podczas snu.

Kontrola Implanta jest bronią, w rękach niepowołanych jest bardziej niebezpieczny niż bomba atomowa.

#15 2012 » [22.06.2012] NWO » 2019-01-07 22:44:23

claude
Replies: 0

[Dybuk]

Kilka pytań.
Jak ma się planowana redukcja populacji do zachęciania przez Państwa do rodzenia dzieci?
Dlaczego nie mogą puścić kilku rakiet (nie koniecznie atomu czy biologicznej) i powiedzieć "to nie my" czy cokolwiek innego zrobić a nie czekać? Przecież wszystkich łatwo zlikwidować bez zbędnego kombinowania

Moje zdanie na temat dużej ilości ludzi jest taka, że jeżeli miałby dojść do przeludnienia, natura sama sobie z tym poradzi. Chociażby przez głód. Niby produkujemy kilka razy więcej żywności, niż potrzebujemy, jednak większosć z tego się wyrzuca, a jeżeli bedzie nas n miliardów to ludzie sami zaczną o walczyć, powstanie chaos, walka o każde dobro. Ot taki post appokaliptczny świat, gdzie elita sie schowa i poczeka.

#16 Re: 2012 » [02.03.2012] Quo vadis Vaticanus? (gość: Marcin Dachtera) » 2019-01-07 22:21:48

Iveiosie, Marcin się wyrobi, dopiero zrobił licencjat, jak będzie na poziomie doktora, to język mu się poprawi. W radiu jak wiesz jest dużo trudniej mówić poprawnie, bo stres powoduje błędy (mi się one często zdarzają, a i Tobie nie raz!).

Watykan jest cały zły, a to że są miliony nieświadomych niczego owiec katolików wśród zagrody wilków stojących na czele religii, to nic nie zmienia. Suma sumarum wychodzi na minus. Spotkałem się z tym, że jak organizacje katolickie dają żarcie bezdomnym np. dominikanie nakłaniają ludzi do modlitwy - wiesz dawać żarcie za to aby się ludzie (bezdomni) pomodlili, to nie jest pomoc, a łapówka. Też kilka lat pomagałem w ramach Food Not Bombs tylko my nie wymagaliśmy bycia związanym z jakąś religią czy jakimikolwiek przekonaniami, aby komuś pomóc. Ba zdarzało się, że biznesmeni/banksterzy brali posiłek!

Podaj mi tą lepszą twarz KK Iveiosie? Oczywiście ona istnieje, jest wspaniała, ale jest bardzo, bardzo wątła. Ja ją znam z doświadczenia, bo pracowałem jako wolontariusz w katolickiej organizacji pomocowej.

Reasumując, Marcin pokazuje, że Watykan stoi na czele NWO i rządu światowego. Po przedstawionej wiedzy przez Marcina staje się jasne co papież JPII miał na myśli mówiąc NWO, czy Benedykt XVI mówiąc o jednym rządzie światowym...

#17 2012 » [02.03.2012] Quo vadis Vaticanus? (gość: Marcin Dachtera) » 2019-01-07 22:21:25

claude
Replies: 1

[Ivellios]

Mam parę uwag do pana Dachtery.

Pierwsza sprawa - poprawność językowa wypowiedzi. Jeśli Dachtera chce uchodzić za człowieka poważnego, to nie ma co machać ręką na uwagi o poprawności językowej i mówić że to pierdoły, bo jest wręcz przeciwnie - jest to rzecz niesłychanie ważna, ażeby zadbać o poprawność swoich wypowiedzi. Jeśli ja kogoś słucham i słyszę błędy gramatyczne i kwiatki typu "jom", "som", "tom czy tamtom", "niom", no to przepraszam bardzo, ale taki "poważny" człowiek dużo traci w moich oczach...

Druga rzecz to to, że Marcin Dachtera, przynajmniej ja takie wrażenie odnoszę, traktuje poruszane tematy strasznie jednostronnie i za bardzo się tą tematyką ekscytuje. Zupełnie tak jak gdyby przeszukując posiadane materiały wyszukiwał tylko minusy Kościoła katolickiego. Ja nie mówię, że Kościół jest jakąś ogromnie świętą i wspaniałą instytucją, jednak posiada też i dobre strony oraz miał i ma w swoich szeregach również ludzi dobrych i uczciwych. Oczywiście, jeśli rzucić okiem na historię tej instytucji, to pierwsze co się rzuca w oczy to inkwizycja i takie czy inne spiski tongue ale mówiąc o Kościele warto też czasem wspomnieć o tej jego lepszej twarzy.

#18 Audycje zripowane przez słuchaczy » Sezon I na chomikuj.pl (2012-03-15 15:40:03) » 2019-01-07 22:14:32

claude
Replies: 0

[Nawiedzony]

Witam,

wrzuciłem cały pierwszy sezon. Do końca tygodnia powinien pojawić się II sezon.

http://chomikuj.pl/cord.93/Podcast/Teor … et/Sezon+I

#19 Re: 2012 » Audycja o Billu Meierze (23. marca 2012) » 2019-01-07 22:09:16

@wodamineralnagtx

Wszystko ładnie pięknie, ale nikomu nie udało się powtórzyć tych zdjęć dysponując sprzętem jaki miał pan Meier. W latach 90-tych były próby i spełzły na niczym. Daje to do myślenia, że sam z rodziną tego raczej nie robił, potrzeba do tego całego zespołu ludzi (tu chodzi nie tylko o zdjęcia i filmy, ale też o materiały, które niby miał od Plejaran)...

#20 Re: 2012 » Audycja o Billu Meierze (23. marca 2012) » 2019-01-07 22:08:53

[wodamineralnagtx]
Billy Meier niewątpliwie był oszustem, jednak nie uważam, aby był narzędziem w rękach NWO. Był zwykłym rolnikiem, więc nie mógł wykonać takich fałszerstw? Może i był, ale jednocześnie stracił część ręki, co niewątpliwie utrudniało mu życie oraz pracę w gospodarstwie. Dlaczego po przeczytaniu kilku książek, rolnik, któremu ciężko się wiodło, nie mógłby znaleźć sobie znaleźć sobie zajęcia właśnie w postaci preparowania dowodów? Zapewne miał dużo czasu i tłumaczenia w stylu, że nie miał narzędzi, sprzętu itp. mnie nie przekonują. Mógł mieć znajomych, rodzinę, którzy udostępniali sprzęt a może nawet pomagali w oszustwie.
Jak się do tego odniesiesz?

#22 2012 » Audycja o Tesli (16. marca 2012) » 2019-01-07 22:07:01

claude
Replies: 0

Informacje podesłane od Stałego Słuchacza:

1. Prawne wymogi budowy przydomowej elektrowni wiatrowej/ W branży energetycznej za małe elektrownie wiatrowe uważa się te, których moc nie przekracza średnio 40-50 kW. Elektrownie przydomowe o większej mocy podlegają procedurze lokalizacji, która została uregulowana w ustawie o zagospodarowaniu i planowaniu przestrzennym.

PDF - info w temacie

2. Duża cewka Tesli z opisem wykonania

3.
Sos da ziemi: http://forum.oilpeak.pl/about1159-15.html

Nie filmy: http://forum.oilpeak.pl/about409-30.html

#23 Uwagi, zażalenia, skargi i pochwały » Wsparcie audycji - sponsorowanie (2017-02-03 21:16:33) » 2019-01-07 22:00:24

claude
Replies: 0

[Arcetron]

Chciałbym zaproponować wygodny sposób dofinansowania audycji w postaci wysłania sms doładowując pewną kwotą np.10 zł
Ta metoda jest sprawdzona z dwóch powodów.

- mała kwota nadrabia ilością smsów sumując wyjdzie więcej niż od kilku sponsorów miesięcznie
- nie jednokrotnie użytkownicy telefonów na kartę mają możliwość przenoszenia swoich doładowań na kolejny miesiąc o ile przedłużą doładowanie, kwota narasta i nie sposób tego wykorzystać na dzwonienie a poco ma zarabiać operator ? jak można wysyłać płatne smysy na lewo i prawo, tym bardziej że z chwilą kolejnego doładowania mamy znowu możliwość nielimitowanych rozmów i smsów.
- łatwość w bez zobowiązań w wysyłaniu ci kasy bo ludzie są leniwi

Kolejny sposób to 1% podatku przeznaczony dla ? podczas rocznego rozliczenia w urzędzie skarbowym, zakładasz konto bankowe a ludzi ci wpłacają od kwot 20-30 zł do 120 zł i niech nawet wpłaci 10 ludzi

Jakiś stały adres na wysyłanie Ci paczki ze sprzętem, czy to nowy czy używanym ty zadecydujesz co z tym zrobić czy ci się przyda do audycji czy wystawisz na sprzedasz poprzez jakiś portal typu Allegro

Pomyśl o dodatkowej pomocy w prowadzeniu audycji, kilka osób mogło by usprawnić audycję gdzie każdy z nich będzie zajmował się czymś istotnym w audycji, wszystko to można robić zdalnie z różnych miejsc

- odciążenie cię od czytania emaili i filtrowanie ciekawych newsów
- sprawdzanie wiarygodności newsw czy są oszustwem

- stworzenie swego rodzaju szybkiego informowaniu cię o wydarzeniach w postaci smsów czytanych przez administratora na komputerze używając do tego celu mobilnego radiowego modemu UMTS (oprogramowanie do smsów na PC ułatwia to)

- administrowanie stroną teorii chaosu aby było wszystko na bieżąco
- promowanie audycji na wszystkie możliwe sposoby abyś był bardziej odbieralny szerząc prawdę i wyprowadzając ludzi z ciemnoty medialnej
- nadawanie audycji na żywo używając nie zależnego Streamingu IP podobnie jak to jest z kamerami IP tyle że w stereo
- umieszczenie na stronie audycji  pliku tekstowego jako wtyczki do odtwarzania audycji w rożnych stacjach internetowych, używając do tego celu darmowego odtwarzacza zarówno w Linuxie jak windowsie program o nazwie:
VLC media player: http://www.videolan.org/vlc/

Jak stworzyć taką wtyczkę:
1. zainstaluj program VLC media player
2. otwórz dokument tekstowy notepad.txt i zapisz w nim takie informacje:

#EXTM3U
#EXTINF:0,
#EXTVLCOPT:network-caching=1666
http://91.232.4.33:9700/2
http://91.232.4.33:9700/
http://freeshoutcast.pl:11794

3. zapisz to w pliku i zmień rozszerzenie pliku z [.txt] na [m3u8]
4. Klikając na plik uruchomisz odtwarzacz VLC i jednocześnie Streaming do radia paranormalium.pl
  zmieniając [adresy http: . . . ..] można tak uruchamiać każde radio internetowe/kamery internetowe/ i kanały telewizyjne

a tu Nocne radio:

#EXTM3U
#EXTINF:0,
#EXTVLCOPT:network-caching=1666
http://185.80.220.12:2199/tunein/-stream/nocniklt.pls

5. za pomocą programu VLC można też nagrywać audycję

Możesz stworzyć prawdziwe niezależne medium informacyjne które dotrze do większej liczby słuchaczy

#24 Re: Uwagi, zażalenia, skargi i pochwały » Status forum? (2012-04-19 00:28:03) » 2019-01-07 21:59:00

[Claude mOnet]
Nie, jest to forum oficjalne i nie planowane są zmiany.

#25 Uwagi, zażalenia, skargi i pochwały » Status forum? (2012-04-19 00:28:03) » 2019-01-07 21:58:14

claude
Replies: 1

[Barrett]
Ciekawi mnie dlaczego nie reklamujesz forum TC podczas audycji w RNF?

Czy to oznacza, że forum jest tymczasowe?

Board footer

Powered by FluxBB