Teoria Chaosu

audycja nt. teorii spiskowych i rzeczy niewyjaśnionych

You are not logged in.

#1 2019-01-07 22:46:16

claude
Administrator
Registered: 2019-01-07
Posts: 47

Implanty pochodzenia pozaziemskiego (2016-04-27 22:02:34)

[Arcetron]

Wiele ludzi może nie być świadomym że nosi w sobie obce ciało, które może wpływać na całe życie.

Specyfiką posiadania w sobie implanta objawia się, dźwiękiem o wysokiej częstotliwości (pisk lub syczenie), które po pewnym czasie ustaje i przemieszcza się do drugiego ucha.
Tak jakby implant symulował jakąś reakcję wibracji ucha środkowego aby człowiek był bardziej podatny na komunikację z implantem

Implanta najłatwiej wykryć detektorem do metalu, którego używa się do wyszukiwania przewodów w ścianie dostępny w sklepach budowlanych.

Taki implant  zazwyczaj jest umieszczony w płacie czołowym lub ciemieniowym głowy człowieka rzadziej w innych częściach ciała.

Implant potrafi wpływać na motorykę człowieka co objawia się rodzajem drgawek podobnych jak ktoś ma braki magnezu w organizmie.

Wielokrotnie udowodnione że osoby z implantem mają podwójna świadomość i mówią same do siebie i nie jest to choroba, którą można wykluczyć prostym badaniem Elektroencefalografem, wszelkie nieprawidłowości są wykrywane.
W momencie badania implant wyłącza się i jest w trybie cichym, nie emituje żadnych impulsów elektrycznych

Ludzie z implantem pochodzenia pozaziemskiego nie zostali wybrani losowo i implant ma wpływać na biorce lub otoczenie biorcy

Implant potrafi przekazywać informacje audio wizualne jak i bodźce czuciowe.
Implant ma właściwości leczenia człowieka z różnych dolegliwości i reguluje gospodarkę hormonalną

Prorocze sny i Remote viewing , podczas snu można nawiązać kontakt z komputerem który jest podłączony do implanta, czasem komputer usypia jeśli chce coś przekazać ważnego, przed zaśnięciem widać niebieskie plamy przy otwartych oczach.
Człowieka wprowadza się w stan Alfa, zjawisko te opisywane jest jak niebieski wygaszacz ekranu.
Informacje zbierane przez implant to impulsy nerwowe które są interpretowane przez komputer na zasadzie mapowania mózgu, dzięki temu komputer wie co myślimy i potrafi przesłać obrazy do mózgu zazwyczaj podczas snu.

Kontrola Implanta jest bronią, w rękach niepowołanych jest bardziej niebezpieczny niż bomba atomowa.

Offline

Board footer

Powered by FluxBB