Teoria Chaosu

audycja nt. teorii spiskowych i rzeczy niewyjaśnionych

You are not logged in.

#1 2019-01-07 23:44:46

claude
Administrator
Registered: 2019-01-07
Posts: 47

Dziwne odgłosy... (2012-03-11 19:58:17)

[Maqa]

Dziś na polsacie ciekawy news.

http://www.youtube.com/watch?v=kk2_jFN-WX8

Osobiście także nie wiem co to może być, brzmi ciekawie. Jak myślicie reptole się ujawniają? big_smile A może tania propaganda żeby wzbudzić strach i panikę? Jak myślicie?

[ARMOR_CAGE]

To znaczy ja sobie audycyjkę zrobiłem na ten temat, nie zbyt wartościową merytorycznie więc nie koniecznie zachęcam do słuchania ale podlinkuje jednak, najwyżej moderator czy admin link wywali
http://www.mugen-s.pl/archiwum-audycji/ … -2012.html
Co istotne wykorzystałem z jednej strony Teoria Chaosu: Tam na dole jest mnóstwo miejsca, a z drugiej Tajemniczy Świat z Radia BC, ale nie pamiętam która to audycja i nie podlinkowałem bo archiwum na razie mają wyłączone.

Nie jestem pewien czy dokładnie  oto Ci chodzi bo mam za mało już neta w moim mobilnym play z limitem. Więc odpuściłem filmik.

W jednej audycji mowa jest o dźwiękach z góry a w innej o dźwiękach z dołu. A co myślę tam też się wypowiadałem, nie jestem pewien ja coś podobnego słyszałem z góry. Ale z góry to dla mnie bardziej mój dźwięk to jakiś obiekt niewidzialny który sobie przyleciał.

[unc]

Obejrzałem ten film i kilka innych. Ciekawy link, dzięki.

Sprawa wygląda bardzo interesująco, ale dopóki nie porozmawiam osobiście z kimś kto sam takie dźwięki słyszał, lub sam ich nie usłyszę, dopóty pozostanę wysoce sceptyczny.
Moja robocza teoria na razie brzmi: "fake".

Czy ta wiadomość spowodowała strach i panikę? Myślę, że nie. Telewizja z pewnością przedstawiła to jako ciekawostkę. A większość oglądaczy i tak nie wiem co ma myśleć, dopóki mu telewizja tego wyraźnie nie powie.

Pozdrawiam smile

[Maqa]

Była wzmianka, że to trąby apokalipsy, mówienie takiego czegoś może wzbudzić panikę wink Choć oczywiście niektóre dzwięki nie brzmiały suoer nadnaturalnie, jest to sytuacja bardzo ciekawa bo ominęła tylko Afrykę.

[ARMOR_CAGE]

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nowe- … h-dzwiekow
http://www.andrzejstruski.com/articles_ … ekow-.html
co powiecie ?

[Maqa]

hah wbiłem na pierwszy link, poczytalem i za 2 min site offline big_smile Ahh te reptole tongue
Ale powiem Ci, że ciekawe wytłumaczenie tongue Taki mały odskok, mówione było o polu magnetycznym, może podczas tworzenia portalu do innego wymiaru wytwarza się tak silne pole magnetyczne, że powoduje te dzwięki... Albo odgłosy piekieł, może trąby apokalipsy? ;D Choć wole chyba wersję podaną w tych artykułach tongue

Offline

Board footer

Powered by FluxBB