Teoria Chaosu

audycja nt. teorii spiskowych i rzeczy niewyjaśnionych

You are not logged in.

#1 2019-01-07 23:49:45

claude
Administrator
Registered: 2019-01-07
Posts: 47

Agharta świat wewnątrz ziemi i cywilizacja wyższego rzędu (2016-04-17)

[Arcetron]

Ziemia w ziemi, mityczna kraina zwana Aghartą otoczona legendą istnienia tam cywilizacji wyższego rzędu.

Od dość dawna ludzie wieżą że pod grubą warstwą ziemi i skał istnieje inny świat.
W owym świecie żyją istoty humanoidalne, które ukierunkowały  ewolucję intelektualną  do obecnej formy i wciąż ktoś ingeruje w nasz świat i życie dając do zrozumienia że nie jesteśmy sami na ziemi.

Wydarzenia na ziemi i zjawiska widzenia UFO nasuwa wiele pytań:

- Czym jest UFO ?
- Co sobą reprezentuje ?
- Czemu lata po naszym niebie ?
- Skąd przybyło owe UFO ?

Zjawiska zaobserwowania  UFO jest znane od dawna i można o tym przeczytać w starych księgach religijnych, wielcy mistrzowie malarstwa uwiecznili to na swych obrazach, zjawisko UFO  nasiliło się od lat 50-tych po słynnej katastrofie w Roswell które miało miejsce 2 lipca 1947 roku.

Około roku 1952 na ziemi zaczęto wdrażać wiele usprawnień do dziedzin takich jak elektronika czy metalurgia, powstały ulepszone tranzystory i w końcu układy scalone ,samoloty zaczęły latać wyżej i szybciej i to wszystko za sprawą katastrofy w Roswell dzięki której odtworzono komponenty układów sterowania które były wewnątrz obiektu znalezionego po katastrofie.

Oczywiści oficjalnie mówi się że to był balon meteo, jednak wiele poszlak wskazuje że jest inaczej.
Katastrofa w Roswell nie była jedyna, były też inne w rożnych miejscach na świecie.

Każdy może pomyśleć, błąd pilota lub awaria sprzętu.
Samoloty pasażerskie i wahadłowce NASA są naszpikowane elektroniką i komputerami, pilotują je ludzie trzymając stery w swych rękach a może to właśnie jest przyczyną wypadków i katastrof bo w innym przypadku jest to niemożliwe.
Jak na nasze czasy samoloty potrafią same latać, wylądować i wystartować zaprogramowane przez komputery pokładowe

Nie wierzę w katastrofy UFO że miały miejsce okoliczności aby takie obiekty latające uległy awarii.
Obserwacje zjawiska UFO przez wielu obserwatorów wykazały że obiekty te poruszają się z zawrotną prędkością i potrafią zmienić kierunek lotu gwałtowi o 90 stopni czy 180 stopni.

Żaden pilot Biologiczny nie był by wstanie kierować takim obiektem ręcznie a jedynie mógłby wydawać komendy (polecenia) dla komputera pokładowego aby ten dokonywał skomplikowanych manewrów powietrznych.

Każda katastrofa obiektu latającego o nie znanej technologij jest celowa , to jak podarowanie technologii poruszania się ulicami za pomocą samochodu dla ludzi żyjących w czasach rycerzy jeżdżący na koniach i mieszkający w szopie .
Pytanie czy taki rycerz poradzi sobie z rozgryzieniem działania samochodu.

Dlatego też podarowana nam technologia musi trafić w odpowiednie ręce i w odpowiednim okresie umożliwiającym odtworzenie choć 10% znalezionej technologii.

Wracając do Agharty, jaki ma związek z obiektami UFO ?
Humanoidy tam żyjące posiadają tą technologię dzięki czemu tak długo mogą ukrywać się od nas poruszając się nie postrzeżenie a jeśli ktoś zaobserwuje UFO to znaczy że jest to celowe .

Widziane Ogniste kule czy dyski średnicy 7 metrów nie mogą latać daleko, nie są przystosowane do lotów na duże dystanse  pomiędzy układami słonecznymi.

Logika mówi że oni tu byli oni tu pozostali i są ukryci. Jeśli ktoś planuje lot na inną planetę to gdzie zbudować bazę gdzie będzie naj bezpieczniej unikając takich zagrożeń jak warunki pogodowe: Huragany, Tsunami i zagrożenia z kosmosu asteroidy .

Bunkier Atomowy ?

A może pod ziemią głęboko, wytworzyć mikro klimat (Biosfere i ekosystem) a skorupa ziemska zatrzyma wszystko jak tarcza rycerza.

Niektórzy uważają że my ludzie mieszkamy wewnątrz ziemi a Agharta jest na zewnątrz.
Niebo-centryzm jest Hipotezą z braku zrozumienia fizyki tego świata, nie każdy musi wiedzieć wszystko, należy skupić się na tym na czym najlepiej się znamy i co nam wychodzi najlepiej.

A teraz parę faktów:

- Mieszkamy na zewnątrz ziemi
- na orbicie krążą satelity meteo serii: NOAA 15....18 , codziennie przelatują nad głowami robiąc zdjęcia o określonej  godzinie, aby takie zdjęcie odebrać należy posiadać odbiornik radiowy na częstotliwość 137MHz, Antenę [ Self-Phasing Quadrifilar Helix ] i oprogramowanie do dekodowania zdjęć meteo [ WXtoImg ]

Jeśli byśmy żyli we wnętrzu ziemi nie można by było odebrać sygnału ze zdjęciami

Przydatne LINKI:
- Oprogramowanie do zdjęć meteo:    http://www.wxtoimg.com
- Budowa Anteny:                                http://jcoppens.com/ant/qfh/calc.en.php
- Aktualne zdjęcia meteo:                    http://www.wxtoimg.com/gallery/

- Złudzenia optyczne:                          https://www.youtube.com/watch?v=hrhGTR54E5k

- Światowy system odbiorników SDR które odbierają  łączność krótkofalarska z całego świata     http://websdr.org
Jak tego używać ? na dole strony jest mapa, wybierz lokalizacje  zapamiętaj numer lokalizacji, znajdź ten sam numer przy rubrykach  i kliknij na odnośnik link otworzy się okno radia należny przesuwać znacznikiem na boki lub wybrać zakres

Właśnie od tego jest forum.
Bo jeśli ja się mylę to oświeć też innych którzy tu zaglądną.

Rzadko się mylę a jeśli już coś napiszę to na pewno było to przemyślane i zajęło mi sporo czasu na poszukiwania, jestem jednak osobą która jest otwarta na inne opije o ile są jakoś poparte dowodami

[Claude mOnet]

Arcetron wrote:

Niektórzy uważają że my ludzie mieszkamy wewnątrz ziemi a Agharta jest na zewnątrz.
Niebo-centryzm jest Hipotezą z braku zrozumienia fizyki tego świata, nie każdy musi wiedzieć wszystko, należy skupić się na tym na czym najlepiej się znamy i co nam wychodzi najlepiej.

A teraz parę faktów:

- Mieszkamy na zewnątrz ziemi
- na orbicie krążą satelity meteo serii: NOAA 15....18 , codziennie przelatują nad głowami robiąc zdjęcia o określonej  godzinie, aby takie zdjęcie odebrać należy posiadać odbiornik radiowy na częstotliwość 137MHz, Antenę [ Self-Phasing Quadrifilar Helix ] i oprogramowanie do dekodowania zdjęć meteo [ WXtoImg ]

Jeśli byśmy żyli we wnętrzu ziemi nie można by było odebrać sygnału ze zdjęciami.

Myślę, że fakt w jakiś sposób to udowadnia, ale łatwo sobie wyobrazić że może być inaczej np. zdjęcia będą z kamery typu "rybie oko" (bardzo szerokokątny obiektyw).

Ja wrzucę zatem kilka bardzo frapujących rzeczy, które nie są rozstrzygnięte co do tego gdzie dokładnie żyjemy (nieskromnie powiem, że po raz pierwszy te rzeczy ukazują się tutaj w języku polskim):

  1. Eksperyment George'a Airy'ego - może rozstrzygnąć, czy porusza się niebo, czy powierzchnia Ziemi (dokładnie w eksperymencie chodziło o badanie istnienia eteru). Niestety w czasach pana Airy'ego nie było wystarczająco dokładnych przyrządów do tego eksperymentu.

    Tutaj jest film, na którym jest wyjaśniona idea eksperymentu Airy'ego

  2. Efekt lornetkowy/dalekie obserwacje.

Offline

Board footer

Powered by FluxBB