Topic: islamizacja

Drogi Cloudzie ! cenię Ciebie za Twoją pracę i zgadzam się w większości  z tym o czym mówisz w swoich audycjach .  Jednego nie jestem w stanie zrozumieć : dlaczego bronisz tzw., uchodźców ,którzy uchodźcami nie są ? filmiki z prawdziwymi uchodźcami są likwidowane gdziekolwiek sie pojawią a są to rodziny ,które są prześladowane przez ISIS . Kto jednak nachodzi Europę w większości ? poszkodowane PRAWDZIWIE poszkodowane rodziny są w obozach specjalnych ,zajmują się nimi organizacje i fundacje i ściągają je w bezpieczne miejsca,do Polski również ...i to rozumiem ... ale te hordy wypasionych młodych bez dokumentów a z komórkami są wielce podejrzane .
A tak w ogóle - czy czytałeś KORAN ?czy wiesz ,że o tolerancji pedofilii  jest tam masa wersetów ?o slubach  z małymi dziewczynkami i stosunkach płciowych ,wiesz ,ze nie ma dolnej granicy ? są tacy ,którzy biora slub z noworodkiem i w imieniu Allaha mogą zabawiac się seksualnie ze swoją nowo narodzoną zoną !!!!! a  o tolerancji przemocy , tolerancji podłości,tolerancji kłamstwa , tolerancji upokarzania "niewiernych"  czytałeś ? czy widziałeś rozmowy z tymi  ,którzy są emigrantami  stamtąd a mówią wyraźnie ,ze jest poważne zagrożenie ? w Polsce są rodziny z Syrii ...jest pewna róznica miedzy uchodźcami a zalewem personami dla których celem jest "święta wojna" z  tzw., niewiernymi ... mieszkając w Londynie  nie widziałam przed sierpniem tego roku na ulicach stoisk z darmowymi ksiegami KORANU ,"wiernych" z ulotkami i nagabujących przechodniów o nawrócenie się i oddanie Allahowi ... a od sierpnia takich stoisk wyszło na ulice sporo ,nawet na BOND STREET ...
warto zastanowić się - KTO POZWOLIŁ NA TO ABY W RAMACH UCHODŹCTWA  TAK ZAMIESZAĆ ? PRZECIEŻ TO WSZYSTKO CO SIĘ DZIEJE BYŁO DO PRZEWIDZENIA. Jestem przeciw niekontrolowanemu napływowi ludności .Ja rozumiem ze trzeba pomóc ale na pewno nie wszystkim  bo część to członkowie ISIS .
cały filmik jest ok ale od 41 minuty  - dobre ! https://www.youtube.com/watch?v=xFn0o4lRRWI

Re: islamizacja

Ok, dobra. Troszkę ochłoń, poczytaj trochę więcej, zobacz dokumenty z obu stron, aby mieć lepszy pogląd na sytuację aktualną. Nie ulegajmy propagandzie z jednej czy drugiej strony!

Czy islam to najbardziej agresywna religia aktualnie? Pewnie tak, wraz z chrześcijaństwem (Bushysyn, który był zadeklarowanym baptystą prowadził kilka bezwzględnych wojen - setki tysięcy ofiar), satanizmem (głównie USA i kraje anglojęzyczne - setki tysięcy ofiar rocznie) i judaizmem (Izrael, dziesiątki tysięcy ofiar) stanowi niezłą pożywkę dla wszelkich aktów barbarzyństwa i ignorancji. Religia to bardzo często zło, lub prowadzi do zła.

Islam ma wiele obliczy, od łagodnego, uduchowionego związanego z sufizmem, czy tym znanym z Europy (Tatarzy, Bośnia) po wahabitów, którzy tworzą Arabię Saudyjską czy państwo ISIS (tam też jest mnóstwo psychopatycznych najemników!), gdzie zabija się niewiernych i tworzy akty barbarzyńskie.

Czy elity europejskie różnią się od tych z krajów muzułmańskich jeśli chodzi o pedofilię? Jeśli w ogóle, to bardzo mało. Elity tak europejskie jak i amerykańskie uprawiają czyny pedofilskie bez żadnej odpowiedzialności. Czyli reasumując w islamie nie ma paragrafu i mogą to czynić legalnie (sprawdzę jak to jest dokładnie, bo podejrzewam, że mogą być to przypadki skrajne a nie zwyczajowe), w Europie jest on, ale elity są tak wysoko postawione, że nie można tym ludziom nic zrobić. Przykładów są setki, a ostatni np. PizzaGate - najbardziej cenzurowany temat w Internecie w 2016 roku o czymś świadczy.

Na prawdę więcej dystansu i nie łykania wiadomości tak z mediów mainstreamowych jak i też INTERNETOWYCH jak pelikan. Nawet te domniemane gwałty w Kolonii z sylwestra 2015/2016 nie wyglądały tak jak przedstawiały to media Internetowe. Ale o tym nikt śledztwa porządnego nie zrobił...

Ps. Dopiero ogarnąłem forum, dlatego piszę z tak długim opóźnieniem. Sorki.